Bemutatkozunk

SZERETETTEL ÜDVÖZÖLJÜK A ZÖLDERDŐ ALAPÍTVÁNYI ÓVODÁBAN

Óvodánk jól megközelíthető helyen reprezentatív kétszintes villaépületben működik. Az épületet körülölelő kert ősfáival madárvilágával a budai hegység növényvilágát bemutató tanösvényével szolgálja gyermekeink kellemes időtöltését. Családias, derűs légkör jellemzi óvodánkat.
Nevelésfilozófiánk:

• hagyományos értékek átadása
  •  biztonságos légkör kialakítása
  • gyermeki személyiség tiszteletben tartása, elfogadása
  • a gyermek természetes kíváncsiságának kielégítése sokféle tevékenységen keresztül

Óvodásaink napirendjében a játék, mozgás és egyéb tevékenységek (óvodai foglalkozások, logopédiai fejlesztések, terápiák, kirándulások stb.) egyensúlyban vannak, valamint igazodnak az egyéni és életkori sajátosságokhoz.
Meggyőződésünk, hogy a családokkal együttműködve lehet igazán kiegyensúlyozott, boldog, érdeklődő, a világra nyitott gyermekeket nevelni.

1% felajánlás Alapítványunknak

Kérjük, hogy jövedelemadójuk 1%-val támogassák óvodánk alapítványát!

A befolyt összeget óvodásaink képességfejlesztését elősegítő oktatási és szemléltetési eszközökre, udvari és szobai játékokra, az egészséges életmód kialakításához szükséges feltételek megteremtésére irányuló költségek fedezésére (testnevelési és sporteszközök beszerzése) és óvodánk profiljainknak megfelelő programok szervezéséré kívánjuk fordítani (buszkirándulások, tábor, előadóművészek, táncház stb.)

Az alapítvány neve: ZÖLDERDŐ ÓVODA ALAPÍTVÁNY
Az alapítvány székhelye: 1125 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 26.
Az alapítvány adószáma: 18232149-1-43

Számlaszám: 11712004-20247061