Járművek

Autómentés a XXI. Kerületben

Megbízható autómentő Csepel és környékén

Budapest XXI. kerülete, Csepel a főváros egyik legváltozatosabb része, ugyanis falusias, kertvárosias, vízparti és lakótelepi városrészekkel is rendelkezik. Ez mellett az M5-ös és az M0-ás autópályák is a közelben haladnak el, így jelentősen a járműforgalom a térségében. Ilyenkor pedig természetesen a meghibásodások és sajnos a balesetek száma is nagy. Ebből kifolyólag érdemes már előre keresni egy megbízható autómentőt, aki bármikor segíteni tud, ha problémába ütközne az ember.

A rendszeres karbantartás és a gépjárműre történő nagyfokú odafigyelés sem zárja ki az esetleges meghibásodások lehetőségét. Nagy mértékben csökkenti az esélyét, azonban minden autós tudja, hogy előfordulhatnak olyan hibák, amelyekre nem lehet felkészülni. A Lukács Autómentő azon sofőröknek igyekszik gyors és hatékony segítséget nyújtani, akiket pont utolért ez a balszerencse.

Autómentő Csepel és térségében? Hívja a Lukács Autómentőt!

A Lukács Autómentő az elmúlt években jelentősen kiterjesztette hatáskörét, így az ország számos pontján elérhetővé váltak szolgáltatásai. Vállalni tudják az autómentést és szállítást a főváros összes kerületében, az agglomerációban vagy akár az autópályákon is. Ebből adódóan a térségben autómentés Csepel szolgáltatásuk is igénybe vehető. Ügyfélszolgálatuk a hét minden napján, 0-24 órában elérhető, éjjel és nappal is kereshetők. Híváskor a diszpécserek és az autómentősök munkáját leginkább a kár mértékének és tartózkodási helyének megosztásával segítheti, ezek ugyanis a legfontosabb információk.

A Lukács Autómentő egyéb szolgáltatásai – autószállítás Csepel

 • Autószállítás Csepel
 • Autómentés Csepel
 • Motorkerékpár szállítása
 • Kisebb munkagépek szállítása
 • Hajók, csónakok szállítása
Autómentés XXI kerület – árak és tudnivalók

A cég munkatársai már a telefonban tudnak adni egy megközelítőleges árajánlatot, azonban a konkrét árat több dolog is befolyásolhatja. Ilyenek:

 • Megtett kilométerek száma
 • Terepviszonyok
 • Személyautó, teherautó vagy alacsony sportautó
 • Szállítandó gépjármű mérete és súlya
 • Kormányozható-e a gépjármű
 • Műszaki mentés: felborult vagy sárba ragadt, árokból való kihúzás, mélygarázsból való mentés
 • Automata váltós vagy kézi
 • Éjszaka vagy nappali autómentés

Autómentés XXI. kerületben? Hívja a Lukács Autómentőt a +36 20 552 4953-as telefonszámon!